Видалення судинних зірочок (телеангіектазій) лазером

Судинні зірочки, або телеангіектазія, – це пошкоджені та розширені судини, які з’являються на поверхні шкіри у вигляді невеликих червоних або фіолетових розгалужень і нагадують формою зірку або павутинку. Такі судини розташовуються близько до поверхні шкіри.

Телеангіектазії можуть з’являтися в різних частинах тіла, але найчастіше вони спостерігаються на обличчі, ногах і грудях. Судинні зірочки переважно являють собою косметичну проблему, втім у деяких випадках їх поява супроводжується печінням, болем або набряками.

Серед чинників, які можуть сприяти появі телеангіектазій, – генетична схильність, вікові та гормональні зміни, травми, вживання певних лікарських препаратів. Окрім того, з цією проблемою часто стикаються жінки старші 40 років та близько 80% вагітних. У чоловіків телеангіектазія спостерігається значно рідше. Основною ж причиною появи судинної павутинки на обличчі є тривале перебування на сонці.

У деяких випадках поява судинних зірочок може бути симптомом серйозних захворювань, таких як хронічні судинні патології, варикозне розширення вен, атактично-телеангіектатичний синдром, цироз печінки.

Методи лікування судинних зірочок (телеангіектазій)

Способи боротьби із судинними сітками відрізняються ефективністю, безпечністю та комфортом для пацієнта. Наприклад, кріотерапія (використання екстремально низьких температур для заморожування судини) та електрокоагуляція (видалення судини спрямованим електричним струмом) уже вважаються застарілими методами, оскільки викликають болючі відчуття та поступаються дієвістю.

Методами, що найчастіше застосовуються для усунення судинних зірочок, є лазерне видалення та склеротерапія.

Склеротерапію вибирають переважно у випадках появи телеангіектазії на ногах. Під час процедури спеціальний розчин – склерозант – вводять безпосередньо в судину. Цей препарат спричиняє запалення судини, що призводить до її “склеювання” та відмирання. Протягом кількох тижнів після процедури вона замінюється тканинами організму.

На відміну від склеротерапії лазерний промінь є безпечним та дієвим при застосуванні на будь-якій анатомічній зоні. Під час процедури високоенергетичний лазер спрямовується на судини, що призводить до їхньої коагуляції та видалення. Він не травмує шкіру та не залишає опіків чи шрамів, оскільки впливає на гемоглобін і не перегріває прилеглі тканини. Дрібні судини стають непомітними через 1–3 дні після процедури.

Сучасні лазерні апарати оснащені високоефективними охолоджувальними системами, що забезпечують максимальний комфорт для пацієнта під час процедури. Сеанси лазерної коагуляції можливо проводити у будь-яку пору року та за будь-якої сонячної активності.

У лазерних системах передбачена можливість налаштування інтенсивності променя та глибини його проникнення, що дозволяє лікарю повністю контролювати процес, вибираючи індивідуальні параметри для кожного окремого випадку.

Після видалення судинних зірочок лазером може спостерігатися легке почервоніння або печіння, але ці побічні ефекти є тимчасовими і минають максимум протягом кількох днів. Пацієнти можуть повернутися до звичного життя без довгих періодів відновлення.

Універсальність методу, висока ефективність та безпека, комфорт для пацієнта і лікаря роблять лазерну терапію вибором №1 при лікуванні телеангіектазії.

Переваги лазерної терапії апаратами Candela

Лазерна терапія з використанням апаратів Candela має суттєві переваги, які роблять її привабливим варіантом для лікування телеангіектазії. Вирішити проблему судинних зірочок допоможуть наступні апарати:

  • GentleYag Pro-U;
  • GentleMax Pro;
  • Vbeam Perfecta;
  • Nordlys.

GentleYag Pro має широкий спектр застосування (епіляція, омолодження тощо), а також якнайкраще справляється з терапією судинних уражень, таких як телеангіектазія, розацеа, винні плями. Довжина хвилі 1064 нм у поєднанні з потужною енергією та високочастотними імпульсами є передумовою для отримання швидких та якісних результатів.

Завдяки впливу на глибокі шари шкіри та помірній абсорбції гемоглобіну GentleYag Pro є ефективним у видаленні не лише дрібних поверхневих судин, але й глибоко розташованих великих судин ніг.

Серія GentleMax Pro являє собою поєднання потужного неодимового лазера 1064 нм із олександритовим лазером 755 нм. Платформа пропонує швидке, ефективне та безпечне вирішення різних проблем зі шкірою – від омолодження шкіри до видалення судинних уражень та лікування оніхомікозу.

Цей потужний та ергономічний прилад має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, вбудовані протоколи лікування та можливість збереження власноруч налаштованих параметрів. Можливість вибору довжини хвилі дозволяє підібрати індивідуальні параметри для кожної процедури: лазерної коагуляції судин, видалення пігментації, усунення наслідків сонячного опіку тощо.

Vbeam Perfecta з довжиною хвилі 595 нм – це імпульсний лазер на барвнику з ламповим збудженням, що широко застосовується у дерматологічній практиці. Дерматологи з усього світу сходяться на думці щодо його незамінності у лікуванні різних судинних уражень на обличчі.

Завдяки тому, що випромінювана ним енергія розподіляється на 8 мікроімпульсів, з’являється можливість використовувати інтенсивні параметри, при цьому не знижувати безпечність процедури та не продовжувати термін реабілітації. Також передбачено збільшення енергії шляхом утворення пурпури, що буває потрібним при стійких патологіях судин.

Nordlys – платформа, що поєднує у собі відразу 4 апарати. Застосовує лазерні та  IPL-технології, що надає можливість проведення декількох процедур впродовж одного сеансу. Забезпечує видимий результат уже після першої процедури та не вимагає реабілітації.

Запатентована технологія SoftCool надає можливість проводити лікування без звуження глибоко розташованих судин. Із програмно керованим зумом вдається легко зменшувати або збільшувати розмір плями для планування індивідуального лікування.

Усі описані вище апарати дають відмінні результати при терапії судинних зірочок у різних вікових груп та на різних анатомічних зонах.

До видалення судинних зірочок
Результат після однієї процедури GentleYag
До терапії
Результат після трьох процедур Nordlys
До
Результат після двох процедур VBeam
До
Результат після однієї процедури GentleYag
LASCOS

Записаться на презентациюУзнайте больше об оборудовании Candela

Записаться на презентациюУзнайте больше о Candela GentleLase Pro U

Купить аппаратCandela GentleLase Pro U

Записаться на презентациюУзнайте больше о Candela Vbeam Perfecta

Купить аппаратCandela Vbeam Perfecta

Записаться на презентациюУзнайте больше о Candela Nordlys

Купить аппаратCandela Nordlys

Записаться на презентациюУзнайте больше о Candela GentleMax Pro

Купить аппаратCandela GentleMax Pro

Записаться на презентациюУзнайте больше о Candela GentleYag Pro

Купить аппаратCandela GentleYag Pro

Записаться на презентациюУзнайте больше о Candela eTwo

Купить аппаратCandela eTwo

Записаться на презентациюУзнайте больше о Candela PicoWay

Купить аппаратCandela PicoWay

Купить аппаратCandela Frax Pro

Записаться на презентациюУзнайте больше о Candela Frax Pro

Купить аппаратCandela Profound

Записаться на презентациюУзнайте больше о Candela Profound

Записатися на презентаціюДізнайтеся більше про обладнання Candela

Купити апаратCandela GentleYag Pro

Записатися на презентаціюДізнайтеся більше про Candela GentleYag Pro

Купити апаратCandela Vbeam Perfecta

Записатися на презентаціюДізнайтеся більше про Candela Vbeam Perfecta

Купити апаратCandela Nordlys

Записатися на презентаціюДізнайтеся більше про Candela Nordlys

Купити апаратCandela eTwo

Записатися на презентаціюДізнайтеся більше про Candela eTwo

Записатися на презентаціюДізнайтеся більше про Candela PicoWay

Купити апаратCandela PicoWay

Купити апаратCandela Profound

Записатися на презентаціюДізнайтеся більше про Candela Profound

Купити апаратCandela Frax Pro

Записатися на презентаціюДізнайтеся більше про Candela Frax Pro

Купити апаратCandela GentleLase Pro U

Записатися на презентаціюДізнайтеся більше про Candela GentleLase Pro U

Купити апаратCandela GentleMax Pro

Записатися на презентаціюДізнайтеся більше про Candela GentleMax Pro

Купити апаратCandela GentleMax Pro Plus

Записатися на презентаціюДізнайтеся більше про Candela GentleMax Pro Plus

Купить аппаратCandela GentleMax Pro Plus

Записаться на презентациюУзнайте больше о Candela GentleMax Pro Plus

Записатись на тест-драйв апаратів Candela