Як позбутися шрамів після акне?

Шрами після акне залишають не лише косметичний, але й емоційний слід. Однак сучасна косметологія пропонує різні методи та техніки, які допомагають значно зменшити або повністю усунути рубці. Проте не всі з цих способів боротьби з постакне є однаково дієвими та безпечними.

Методи лікування постакне

Серед способів видалення шрамів можна виділити чотири найдієвіших.

Ін’єкційні процедури. Передбачають використання заповнювачів, таких як гіалуронова кислота або колаген. Вони роблять шрами менш помітними, підтягуючи шкіру. Також використовуються ін’єкції стероїдів, які знижують набряки та запалення, пов’язані зі шрамами. Однак при застосуванні ін’єкцій існує ризик ускладнень, наприклад, поява подразнення, запалення або алергічна реакція. Також вони можуть призвести до тимчасових пухирів, синців і набряків.

Хірургічне втручання. Може знадобитися в окремих випадках, особливо за наявності глибоких та помітних шрамів. Такий метод передбачає видалення шрамів та пересадку здорової шкіри на їхнє місце. Цей спосіб усунення постакне також має ризики ускладнень, таких як інфекція, розширення рубців, несприятлива реакція на анестезію. Окрім того, хірургічне втручання може залишити додаткові шрами або змінити текстуру шкіри.

Дерматологічні процедури, зокрема мікродермабразія, хімічний пілінг тощо. Ці процедури допомагають стимулювати регенерацію шкіри, сприяють скороченню шрамів та поліпшенню текстури шкіри. Однак хімічні пілінги і мікродермабразія можуть призвести до запалення, подразнення шкіри, появи пухирів. Часом ці процедури спричиняють пересушування шкіри та появу гіперпігментації.

Апаратні методики: лазерна терапія, фракційне шліфування тощо. Такі процедури можуть суттєво покращити вигляд шрамів від акне, стимулюючи вироблення колагену. Деякі з цих методик можуть супроводжуватися почервонінням або подразненням, проте це актуальніше для чутливої шкіри.

Чому косметологи та пацієнти обирають апаратні методики?

З поміж усіх способів боротьби з постакне найкраще себе зарекомендували саме апаратні методики. Це пов’язано з низкою переваг, які вони пропонують.

Ефективність. Є одними з найбільш дієвих способів терапії постакне. Видимі результати можна отримати вже після першої процедури.

Точність. Дозволяють точно та контрольовано впливати на проблемні ділянки шкіри, що сприяє ефективному та передбачуваному результату.

Скорочення часу відновлення. Не вимагають тривалого періоду відновлення. Пацієнти можуть швидко повертатися до повсякденного життя після проведення процедури.

Комфорт для пацієнтів. Сучасні апарати для усунення шрамів після акне обладнані новітніми системами охолодження. Завдяки ним процедура проходить безболісно та є максимально безпечною.

Зменшення ризиків та ускладнень. Апаратні методики зазвичай пов’язані з меншим ризиком ускладнень та побічних ефектів, порівняно з хірургічним втручанням, ін’єкціями тощо.

Апарати та насадки Candela для терапії постакне

Компанія Candela пропонує ряд інноваційних апаратів, розроблених у тому числі і для лікування шрамів після акне.

Система eTwo. Поєднує два надсучасні аплікатори в одній настільній платформі. Sublime впливає на глибокі шари шкіри інфрачервоним випромінюванням та радіочастотною енергією (технологія elōs®). Sublative виконує абляцію, шліфування, розгладжує зморшки.

Фокусний 44-контактний наконечник Sublative 44 pin, окрім усунення зморшок на лобі, періорбітальних і навколоротових, допомагає подолати наслідки вугрового висипання.

Vbeam Perfecta. Це імпульсний лазер на барвнику з довжиною хвилі 595 нм. Лазерний промінь, проходячи через дерму, поглинається оксигемоглобіном, не впливаючи на навколишню тканину. Пристрій забезпечує подвійний підхід до лікування, усуваючи стандартною маніпулою не лише акне, а й інтенсивну еритему та рубцеві кільця, що трапляються за важкої форми вугрового висипання.

Nordlys. Платформа, що виконує функції чотирьох автономних систем, при цьому не займаючи багато місця. Використовує лазерні та IPL-технології. Просто додаючи нові аплікатори, можна значно розширити клінічну практику.

Для лікування постакне використовується насадка Frax 1550, яка також призначена для усунення стрій та неабляційного шліфування шкіри. Обладнана системою SoftCool, що спрямовує потік холодного повітря, роблячи процедуру комфортнішою.

GentleYag Pro. Найшвидший і найпотужніший довгоімпульсний неодимовий Nd:YAG-лазер з усіх моделей, що представлені на ринку на сьогодні. Довжина хвилі 1064 нм дозволяє видаляти глибоко розташовані судини.

Стандартна маніпула допомагає позбутися постакне, оніхомікозу, провести епіляцію та омолодження на всіх типах шкіри.

PicoWay. Потужний пікосекундний лазер, що, крім лікування шрамів, справляється з такими задачами, як видалення пігментації, татуювань на шкірі всіх фототипів, а також забезпечує ефективне лазерне омолодження. Основою принципу роботи лазера PicoWay є використання ультракоротких імпульсів енергії, які спричиняють фотомеханічний ефект. У результаті пігмент розпадається на маленькі частинки, які легко видаляються.

Пристрій має три довжини хвилі: 532, 785 і 1064 нм. У боротьбі з постакне допоможе маніпула PicoWay Resolve із довжиною хвилі 1064 нм.

Frax Pro. Інноваційна діодна лазерна система, яка оптимізує лікування шрамів, стрій, актинічного кератозу. Завдяки аплікаторам із різними довжинами хвиль цей неабляційний фракційний апарат шліфує як епідерміс, так і глибокі шари шкіри. У результаті стимулюється ріст нового колагену, а шкіра стає гладкою та свіжою.

Аплікатор Frax 1550, призначений для глибокого шліфування (до 800 нм), ефективно видаляє шрами після вугрового висипання.

До
Після трьох процедур лікування постакне лазером Vbeam Perfecta
До
Результат після п’яти процедур терапії аппаратом Nordlys
До
Результат після трьох процедур Sublative eTwo
До
Результат після двох процедур Picoway
До та після чотирьох процедур Nordlys
LASCOS

Записаться на презентациюУзнайте больше об оборудовании Candela

Записаться на презентациюУзнайте больше о Candela GentleLase Pro U

Купить аппаратCandela GentleLase Pro U

Записаться на презентациюУзнайте больше о Candela Vbeam Perfecta

Купить аппаратCandela Vbeam Perfecta

Записаться на презентациюУзнайте больше о Candela Nordlys

Купить аппаратCandela Nordlys

Записаться на презентациюУзнайте больше о Candela GentleMax Pro

Купить аппаратCandela GentleMax Pro

Записаться на презентациюУзнайте больше о Candela GentleYag Pro

Купить аппаратCandela GentleYag Pro

Записаться на презентациюУзнайте больше о Candela eTwo

Купить аппаратCandela eTwo

Записаться на презентациюУзнайте больше о Candela PicoWay

Купить аппаратCandela PicoWay

Купить аппаратCandela Frax Pro

Записаться на презентациюУзнайте больше о Candela Frax Pro

Купить аппаратCandela Profound

Записаться на презентациюУзнайте больше о Candela Profound

Записатися на презентаціюДізнайтеся більше про обладнання Candela

Купити апаратCandela GentleYag Pro

Записатися на презентаціюДізнайтеся більше про Candela GentleYag Pro

Купити апаратCandela Vbeam Perfecta

Записатися на презентаціюДізнайтеся більше про Candela Vbeam Perfecta

Купити апаратCandela Nordlys

Записатися на презентаціюДізнайтеся більше про Candela Nordlys

Купити апаратCandela eTwo

Записатися на презентаціюДізнайтеся більше про Candela eTwo

Записатися на презентаціюДізнайтеся більше про Candela PicoWay

Купити апаратCandela PicoWay

Купити апаратCandela Profound

Записатися на презентаціюДізнайтеся більше про Candela Profound

Купити апаратCandela Frax Pro

Записатися на презентаціюДізнайтеся більше про Candela Frax Pro

Купити апаратCandela GentleLase Pro U

Записатися на презентаціюДізнайтеся більше про Candela GentleLase Pro U

Купити апаратCandela GentleMax Pro

Записатися на презентаціюДізнайтеся більше про Candela GentleMax Pro

Купити апаратCandela GentleMax Pro Plus

Записатися на презентаціюДізнайтеся більше про Candela GentleMax Pro Plus

Купить аппаратCandela GentleMax Pro Plus

Записаться на презентациюУзнайте больше о Candela GentleMax Pro Plus

Записатись на тест-драйв апаратів Candela